Apartament 3+1 per shitje prane Kompleksit Fiori Di Bosko ne Tirane

ID TRS-324-55Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 150.000 euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 98.2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gazmend Zajmi


Apartament 3+1 ne shitje prane Kompleksit Fiori Di Bosko, ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje vile private 2-kateshe me hyrje komplet te vecuar.
Me nje siperfaqe prej 98.2  eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, nje tualet, dhe dy korridore te medhenj.
Orientimi i apartamentit nga Lindja dhe Perendimi mundeson ndricim natyral te shtepise.
Shtepia eshte e rinovuar dhe shitet totalisht e mobiluar.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne dy nga dhomat e gjumit.
Aktualisht eshte e dhene me qira me vleren 550 euro/muaj cka e ben mundesi mjaft te mire per investim.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Jordan Misja, zona e Laprakes, rruga Albonopoli.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.


Cmimi 150.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko, Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pal
Në Shitje 1117-46R 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko, Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar ne ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te v
Në Shitje 522-16U 160.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te vjeter, te ...

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter, buze rruge kryesore.
Ka siperfaqe te brendsh
Në Shitje 1019-39L 155.000 €

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter, buze rruge kryesore. Ka siperfaqe te brendshme prej 120.7 m2 te ...

Apartament i ri per shitje prane Shkolles 9-Vjecare Faik Konica.

Banesa ndodhet ne katin e 2-te t
Në Shitje 617-60K 140.000 €

Apartament i ri per shitje prane Shkolles 9-Vjecare Faik Konica. Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+2 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-t
Në Shitje 216-48K 154.500 €

Apartament 3+2 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e t
Në Shitje 618-43d 152.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Apartament per shitje prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4
Në Shitje 921-19V 140.000 €

Apartament per shitje prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Ndo
Në Shitje 619-33S 138.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...