Apartament 3+1 per shitje prane Piramides ne Tirane

ID TRS-921-17A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 350.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 137
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mustafa Matohiti

Apartament per shitje ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e katert , kati i trete me ashensor, te nje pallati te ri te mire-adminstruar.
Organizohet ne sallon se bashku me ambient per ngrenie dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe ballkon, e gjitha me nje siperfaqe totale prej 137 m2 dhe 122 m2 te brendshme.
Apartament ofrohet i mobiluar me nje stil modern dhe shume komod, salloni eshte i bollshem, kuzhina eshte e mobiluar ne menyre kontemporane  dhe eshte e pajisur me cdo pajisje elektroshtepiake te nevojshme per gatim, dy nga dhomat kane nga nje krevat dopio dhe dhoma e trete ka dy krevat tek, korridori eshte mjaft i gjere dhe ballkoni i cili aksesohet nga  salloni ka nje pamje te zones perreth.
Cdo hapesire e shtepise ka te instaluar kondicionere per ngrohje dhe ftohje.
Pozicioni veri-perendim i baneses mundeson ndricim me drite natyrale pergjate gjithe dites.
Ne cmim perfshihet edhe nje vend parkimi ne katet e nendheshme te nderteses.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie

Cmimi: 350.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks modern per shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne katin
Në Shitje 322-19S 360.000 €

Apartament dupleks modern per shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 9-te, te 10-te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Liman Kaba ne Tirane

Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te n
Në Shitje 817-16L 340.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Liman Kaba ne Tirane Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri ...