Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Dajtit, Tirane

ID TRS-723-54X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 57.186
Kati 2
Sipërfaqe m2 63.54
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Linze

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri pa ashensor.
Ofron nje siperfaqe totale prej 63.54 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 55.71 m2.
Eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, ne dhome ndenje dhe kuzhine, tualet, ballkon dhe nje korridor.
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar.
Orientohet nga perendimi dhe preket nga drita natyrale per gjate gjith dites. 
Zona ne te cilen pallati ndodhet eshte e zhvilluar dhe e preferuar ng ate huajte dhe vendasit me shume facilitete prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Freskut, ne zonen e Linzes dhe ne zonen e Dajtit.


Aktualisht eshte ne process hipotekor. 
Cmimi: 900 euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Vangjel Capo ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje
Në Shitje 220-58S 44.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Vangjel Capo ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Besim Alla ne zonen e Misto Mames ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Në Shitje 818-43E 45.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Besim Alla ne zonen e Misto Mames ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te nje ...

Apartament 1+1 per shitje prane Myslym Shyrit, ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane.

Ndodhet ne k
Në Shitje 619-42S 62.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Myslym Shyrit, ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Petraq Leka prane zones se Selites.
Pozicionohet ne katin e par
Në Shitje 723-26X 45.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Petraq Leka prane zones se Selites. Pozicionohet ne katin e pare te nje shtepie ...

Apartament 1+1 per shitje prane bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nj
Në Shitje 120-51S 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane bllokut te Ambasadave ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartamente ne shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane

Ofrohen apartamente 1+1 dhe
Në Shitje 321-23V 51.340 €

Apartamente ne shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane Ofrohen apartamente 1+1 dhe 2+1 ne pallat ne ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te ( parafundit ) t
Në Shitje 1019-58L 57.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ( parafundit ) te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Gjergj Elez Alia ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 1021-20N 62.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Gjergj Elez Alia ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e gjashte banim te ...