Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRS-120-15a
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 255.000
Kati 8
Sipërfaqe m2 225
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi
Planimetria Shkarko

Apartament 3+1 per shitje prane  rruges se Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e fundit te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur. 
Siperfaqe totale prej 225 m2 e ndare ne 138 m2 te brendshme , 72 m2 verande dhe 15 m2 hapesire e perbashket.  

Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i investuar kohet e fundit.

Sistem qendror per ngrohje dhe ftohje, parket e gjithe pjesa e brendshme.

Pamje dhe orientim jug-perendim-veri.

Ofrohet nje vend parkimi me pagese ekstra.

Pallati ofron administrim, ashensor.
Zona eshte mjaft qendrore me lidhje te shpejt ne te gjitha pikat kyce te Tiranes.

Pajisur me certifikate pronesie.


Cmimi 255.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane.

Pallat i ri dhe shume prestigj
Në Shitje 517-41a 262.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane. Pallat i ri dhe shume prestigjioz, me administrim ...

Apartament modern 3+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I, ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin
Në Shitje 521-9A 259.000 €

Apartament modern 3+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 12 te nje ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Papa Kristo Negovani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nj
Në Shitje 919-2L 245.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Papa Kristo Negovani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Europian Trade Center, ETC ne Tirane.Ndodhet ne katin e IX-te te bani
Në Shitje 914-9j 264.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Europian Trade Center, ETC ne Tirane.Ndodhet ne katin e IX-te te banimit ne nje pallat ...

Apartament 3+1 ne shitje te Posta Nr.8 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e V-te nje pallati e
Në Shitje 1113-45 260.000 €

Apartament 3+1 ne shitje te Posta Nr.8 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te nje pallati eksistues, me ...

Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Kika ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te te nje palla
Në Shitje 615-25m 250.000 €

Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Kika ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me oborr per shitje pjese e nje residence te mirenjohur ne Lunder, Tirane.
Me sip
Në Shitje 120-13a 260.000 €

Apartament modern me oborr per shitje pjese e nje residence te mirenjohur ne Lunder, Tirane. Me siperfaqe totale ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pa
Në Shitje 518-50L 245.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, shume ...