Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-620-1a
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 315.000 Euro
Kati 8
Sipërfaqe m2 162
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa rruga Dervihs Hima
Planimetria Shkarko

Apartament per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri.
Me siperfaqe totale prej 163 m2 dhe siperfaqe e brendshme 152 m2 ofron sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi , 2 banjo dhe 3 ballkone.
Shtepia ofrohet e arreduar dhe investuar, e shtruar me parket, me system qendror per ngrohje dhe ftohje., kuzhina me te gjitha paisjet. 
Ofrohen dhe 2 vende parkimi te perfshira ne cmim.
Pallati ofron administrim dhe ashensor
Zona eshte mjaft e pelqyer me akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, Bulevardin Deshmoret e Kombit si dhe pikat kyce si Arena Kombetare , Aba Center , Parku I Madh I Tiranes etj
E pajsiur me certificate pronesie
Cmimi 315.000 Euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e fun
Në Shitje 1116-53K 310.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati ...

Apartament modern per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje p
Në Shitje 515-45b 329.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Banesa pozicionohet ne katin e
Në Shitje 821-49V 320.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e katert te nje ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fun
Në Shitje 719-10T 310.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fundit te nje pallati ...

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 5 dhe te
Në Shitje 220-17H 320.000 €

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 5 dhe te 6 te nje pallati te ...