Ambient zyre me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane

ID TRR-1020-40D
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 420
Kati 2
Sipërfaqe m2 70
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Ambient zyre per qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter.
Ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne dy ambiente zyre, koridor, tualet dhe ballkon.
Zyra eshte e sapo rinovuar deri ne detaje dhe e paperdorur me pare ne keto kushte.
Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme dhe eshte nje ambient qe ndricohet nga drita e diellit pothuajse gjate gjithe dite.
Dyshemeja eshte e shtruar me parket laminat.
Mundesi parkimi perpara ndertese me pagese ekstra.
Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne zonen e Zogut te Zi, rrugen Mine Peza etj.
Pallati eshte i mirembajtur.

Cmimi 420 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1 + 1 per zyra me qera prane fillimit te rruges Zenel Baboci ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 815-22b 300 €

Apartament 1 + 1 per zyra me qera prane fillimit te rruges Zenel Baboci ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 222-24N 320 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Ambjent zyre me qira prane ish-Ekspozites ne Tirane.
Zyra ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe p
Me Qira 422-21S 500 €

Ambjent zyre me qira prane ish-Ekspozites ne Tirane. Zyra ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe populluar te ...

Apartament 2+1 per zyra me qira ne kompleksin Fiore di Bosco ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne ka
Me Qira 422-32S 450 €

Apartament 2+1 per zyra me qira ne kompleksin Fiore di Bosco ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e trete te nje ...

Zyra me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 418-40d 400 €

Zyra me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Zyre me qera ne zonen e Bllokut.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor, buze rru
Me Qira 418-38L 350 €

Zyre me qera ne zonen e Bllokut. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor, buze rruge kryesore. Me ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Ferit Xhajko, tek tregu i Medreses, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 323-30Z 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ferit Xhajko, tek tregu i Medreses, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati ...

Zyra me qera, ne rrugen Helmut Kol ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje vile, me hyrje priva
Me Qira 518-41E 300 €

Zyra me qera, ne rrugen Helmut Kol ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile, me hyrje private, prane rruges ...