Apartament 2+1 per shitje prane stadiumit Dinamo ne Tirane

ID TRS-920-9i
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 150.000
Kati 6
Sipërfaqe m2 100
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Andon Zako Cajupi

Apartament 2+1 ne shitje  ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale  prej  100 m2 dhe  siperfaqe te brendshme 90 m2 , poashtu ofron : sallon te bollshem  , zone ngrenje, kuzhine bashkohore , 2 dhoma gjumi , tualet dhe  ballkon .
Shtepia  ofrohet i mobiluar,me punime gipsi, kuzhina e kompletuar me elektroshtepiaket  e nevojshme dhe lavastovilje.
Apartameni eshte i ndricuar gjate dites me drite natyrale, poshtu  ballkoni dhe salloni jane  me orientim nga Perendimi ndersa dhomat e tjera me orientim nga Lindja.
Ofron ngrohje/ ftohje me kondicionere.
Pallati lokalizohet ne nje prej zonave me te preferuara te Tiranes, ne zonen e Bllokut dhe ofron akses  te lehte ne  Sheshin Willson,Stadiumi Dinamo ,Zonen e Bllokut , zonen e Tiranes se Re dhe Liqenin Artificial.
Ndodhet prane te gjitha sherbimeve te nevojshme dhe pikave kyce te qytetit.

Kjo prone eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.
Cmimi : 150.000 EURO

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te
Në Shitje 1115-76b 154.400 €

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te ne
Në Shitje 1117-51L 138.600 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane
Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit te
Në Shitje 1216-54L 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit te nje pallati te ri, ...

Apartament 2+1 ne shitje te 9-kateshet ne Tirane.
Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe dizenjuar
Në Shitje 713-8 160.000 €

Apartament 2+1 ne shitje te 9-kateshet ne Tirane. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe dizenjuar ne nje stil luksoz ...

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje
Në Shitje 1214-13b 153.000 €

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.
Apartamendi ndodhet ne katin e dyte te nje pa
Në Shitje 1117-13d 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamendi ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 118-54L 144.300 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 515-41a 155.000 € €

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...