Apartament Dublex per shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane

ID TRS-322-19S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 360.000 Euro
Kati 9
Sipërfaqe m2 250 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Skender Luarasi

Apartament dupleks modern per shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne katin e 9-te, te 10-te dhe te fundit te nje pallati te ri dhe eshte e shperndare ne 2 kate.

Hapesira e brendshme prej 205 m2 organizohet ne: Korridor, 3 dhoma gjumi , 2 banjo ne katin e pare dhe ne katin e 

dyte kemi nje sallon te madh, kuzhine, banjo dhe verande 45m2

Ofrohet i mobliuar me nje mobilim bashkekohor. Kuzhina ka te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Dyert dhe dritaret dopio xham dhe me grila jane shume cilesore.

Eshte i shtruar me parket.

Ambientet kane shume drite natyrale si rezultat edhe i vetratave te medha prej xhami.

Ka te instaluar sistem qendror ngrohje dhe ftohje. 

Pallati ofron administrim, siguri dhe  ashensor.

Zona ku ndodhet banesa eshte mjaft e preferuar dhe e zhvilluar sepse ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin si edhe ndodhet vetem pak minuta larg Parkut te Madh te Tiranes.

Ne cmim perfshihet 1 vend parkimi.

Pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 360.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne
Në Shitje 1218-6E 350.000 €

Apartament dupleks ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete dhe ...

Apartament per shitje ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e katert , kati
Në Shitje 921-17A 350.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e katert , kati i trete me ...