Apartament dupleks me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

ID TRR-1121-21N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 87
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Stadiumi Dinamo

Apartament dupleks 2+1 me qira ne rrugen Mihal Popi ne Tirane.
Pozizionet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues shume prane Stadiumit Dinamo.
Siperfaqja e brendshme eshte 64 m2 ndersa siperfaqja e papafingos e cila eshte ne rinovim e siper eshte 27 m2.
Kati I pare perfshin sallonin, kuzhinen e vecuar, nje dhome gjumi, nje banjo dhe nje ballkon te vogel te mbyllur.
Kati I dyte organizohet ne nje dhome gjumi dhe nje banjo.
Shtepia eshte e sapo rinovuar dhe e shtruar e gjitha me parket, kuzhina eshte e pajisur me elektroshtepiaket e nevojshme, salloni ka nje hapesire te konsiderueshme edhe dhomat e gjumit po ashtu.
Orientohet nga lindja dhe perendrimi duke mundesuar ndricim me drite natyrale gjate gjithe dites.
Ka dalje tek Bulevardi Bajram Curri dhe rrugen Sulejman Delvina.

Cmimi: 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 me qera ne bulevardin Zogu i I ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te
Me Qira 314-56L 450 €

Apartament 2 + 1 me qera ne bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallat
Me Qira 1022-28G 385 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Kjo prone ndodhet ne nje nga lagjet
Me Qira 1113-20d 450 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Kjo prone ndodhet ne nje nga lagjet me te mira dhe te ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Sulejman Pasha, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e
Me Qira 722-27Z 400 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Sulejman Pasha, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati ...

Apartament me qera prane sheshit Wilson, mbrapa zyrave te LSI ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne k
Me Qira 1217-56R 400 €

Apartament me qera prane sheshit Wilson, mbrapa zyrave te LSI ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pall
Me Qira 1114-20b 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne
Me Qira 116-62b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Peti, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati
Me Qira 622-45Z 400 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Peti, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri. Ka nje ...