Apartament dupleks ne shitje ne zonen e Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRS-1118-62E)

ID TRS-1118-62E
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 362.500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 290 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kompleksi Dinamo

Apartament dupleks ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete dhe te katert te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 290 m2. Kati i pare organizohet ne nje soxhorno te madhe, nje kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi, nje depo, nje tualet dhe nje ballkon ndersa kati i dyte eshte i organizuar ne nje soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Katet lidhen me njeri tjetrin nepermjet shkalleve te brendshme prej druri.

Ofrohet pjeserisht i mobiluar. Kuzhina ka te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake. Ne sallonin e ndenjes ne katin e pare ka edhe nje oxhak i cili eshte funksional. 

Organizimi i hapesirave te brendshme eshte bere me arkitekt. 

Ndodhet ne gjendje shume te mire. Eshte i gjithi i shtruar me parket. Ka dyer prej druri dhe dritare dopio xham te pajisura me grila mjaft cilesore. Gjithashtu edhe pajisjet hidrosanitare jane te nje marke shume te mire. 

Ka te instaluar nje sistem qendror ngrohje dhe ftohje.

Apartamenti ka shume hapesire dhe drite natyrale gjate gjithe dites.

Orientimi i ballkoneve eshte nga veriu.

Pallati nuk ka ashensor. Ka hyrje me dere hekuri private dhe rrethohet me peme te gjelberuara. Ofron siguri maksimale me kamera dhe roje 24 ore.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin.

Ndodhet vetem pak minuta nga zona e Liqenit Artificial te Tiranes, nga zona e Komunes se Parisit, nga zona e Kopshtit Botanik dhe shume prane Unazes se Madhe.

Prona ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 1250 Euro/m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Ilo Mitke Qafzezi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 717-17d 360.000 €

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Ilo Mitke Qafzezi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te dyte ...