Apartament dupleks ne shitje ne zonen e Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRS-1218-6E)

ID TRS-1218-6E
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 350.000 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 286.6 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kompleksi Dinamo

Apartament dupleks ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete dhe te katert te nje pallati te ri.

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 286.6 m2.

Kati i pare organizohet ne nje dhome ndenje, nje ambient gatimi dhe nje ambient ngrenie, nje tualet dhe nje ballkon.

Kati i dyte organizohet ne nje ambient ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Ofrohet i mobliuar me nje mobilim bashkekohor. Kuzhina ka te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Dyert dhe dritaret dopio xham dhe me grila jane shume cilesore. Eshte i shtruar me parket.

Ambientet kane shume drite natyrale si rezultat edhe i vetratave te medha prej xhami.

Ka te instaluar sistem qendror ngrohje dhe ftohje. 

Pallati ofron administrim, siguri, por nuk ka ashensor.

Zona ku ndodhet banesa eshte mjaft e preferuar dhe e zhvilluar sepse ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin si edhe ndodhet vetem pak minuta larg Parkut te Madh te Tiranes.

Prona ka akses te lehte ne te gjitha rrugicat e Kompleksit Dinamo, ne zonen e Komunes se Parisit, ne zonen e Liqenit Artificial dhe ne Unazen e Madhe.

Ne cmim perfshihen edhe dy vende parkimi.

Ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 350.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Liman Kaba ne Tirane

Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te n
Në Shitje 817-16L 340.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Liman Kaba ne Tirane Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri ...