Apartament 3+1 per shitje mbrapa universitetit Europian ne Tirane, (TRS-417-42K)

ID TRS-417-42K
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 190.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 165 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sali Butka

Apartament per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e  3-te  te nje pallati te ri te vitit 2013 mbrapa universitetit Europian.

Banesa ka nje hapesire te banueshme prej  129 m2 e organizuar ne dhome ndenje,  dhome kuzhine e vecuar nga dhoma e ndenjes, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon i madhe prej  36 m2 dhe 2 ballkone te vegjel.

Shtepia eshte e shtruar me parket i importuar nga gjermania, muret jane ndertuar me sistem kapot per termoizolim dhe mbrojte sa me te mire nga kushtet atmosferike, si dhe dritaret jane dopio xham per izolim ndaj zhurmave.

Ambienti eshte i orientuar ne 3 drejtime nga  veriu, lindja dhe perendimi, me dritare ne te gjitha dhomat dhe tualetet qe mundesojne ajrim dhe ndricim natyral ne cdo moment te dites.

Shtepia ndodhet ne nje nga lagjet me te qeta te qytetit dhe perreth mund te gjeni sherbime te ndryshme, me akses direkt ne rrugen e Kavajes dhe ne bulevardin  Gjergj Fishta. 

Ofrohet edhe vend parkimi por me cmim extra.

Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.

Cmimi:   190.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Në Shitje 217-49d 190.300 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati i te ...

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Lundres.
Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 518-4d 187.000 €

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Lundres. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ofron ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pal
Në Shitje 1019-67T 176.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ndertuar ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pa
Në Shitje 524-2X 200.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare banim te nje ...

Apartament 3+1 ne shitje te Kompleksi Kika ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke
Në Shitje 513-36 192.000 €

Apartament 3+1 ne shitje te Kompleksi Kika ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke ofruar ajrin e ...

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Linzes ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e pare t
Në Shitje 524-30C 200.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Linzes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje vile te re te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te r
Në Shitje 719-12L 200.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Në Shitje 720-17D 191.240 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje kompleksi ...