Apartament dupleks per shitje prane kompleksit Dinamo ne Tirane, (TRS-717-17d)

ID TRS-717-17d
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 360.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 300 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ilo Mitke Qafzezi 1

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Ilo Mitke Qafzezi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje ndertese te re, 4-kateshe.

Ka nje siperfaqe pre 300 m2 te organizuar,

Kati i I : Sallon, kuzhine e ndare, dhome studio, tualet, ballkon, depo.

Kati i II : Tre dhoma gjumi, dy tualete, koridor dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar, kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektro-shtepiaket e nevojshme dhe eshte i shtruar me parket.

Ftoohja dhe ngrohja sigurohet nga sistem qendror chiller.

Ballkonet jane te orientuar nga jugu dhe dritaret jane dopio xham.

Zona eshte shume e qete dhe ka akses te lehte ne rrugen Gjik Kuqali, ne Kompleksin Dinamo, ne rrugen e Kosovareve etj.

Ne cmim perfshihet edhe nje vend parkimi ne katin e nendheshem te pallatit.

I pajisur me certificate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 1200 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Ndodhet ne kat
Në Shitje 1118-62E 362.500 €

Apartament dupleks ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete dhe te ...