Apartament dupleks per shitje prane kompleksit Dinamo ne Tirane (TRS-817-16L)

ID TRS-817-16L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 340.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 290 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Liman Kaba

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Liman Kaba ne Tirane

Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore.

Me siperfaqe te brendshme prej 290m2 eshte e ndare si me poshte:

Ne katin e pare ndodhet salloni, kuzhina e vecuar, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Ne katin e dyte kami 3 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ballkon.

Banesa ofrohet e pamobiluar, vetem e pajisur me sistem qendror kondicionimi per ngrohjen dhe ftohjen.

Dritaret jane dopjo xham dhe te pajisura me grila.

Ballkonet jane te orientuar nga veriu.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te zhvilluar kohet e fundit, prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Pallati ofron administrim dhe siguri 24-ore.

Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi ne katin e nendheshem.

Cmimi: 340.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje p
Në Shitje 515-45b 329.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Papafingo ne shitje perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e fund
Në Shitje 614-7j 330.000 €

Papafingo ne shitje perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e fundit te pallatit, me ...

Apartament dupleks ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane.
Ndodhet ne ka
Në Shitje 1218-6E 350.000 €

Apartament dupleks ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete dhe te ...