Apartament dupleks, pjese e nje vile 4-kateshe, me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane

ID TRR-514-8a
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1250 €
Kati 0
Sipërfaqe m2 170 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa rruga Ali Visha , Tirane

Apartment dupleks me qera pjese e nje vile ne rrugen Ali Visha ne Tirane.

Zona eshte mjaft e preferuar dhe e rrethuar nga residenca dhe vila te ndryshme.

Dupleksi pozicionohet ne katin e trete dhe te katert papafingo ne nje vile katerkateshe ku 2 katet e para jane me hyrje dhe oborr me vete nga pjesa e ketij dupleksi.

Ofron dhe nje oborr te vogel me lule dhe peme dhe mundesi parkimi. Kati i pare ka sallon bashkangjitur me kuzhinen dhe nje tualet i madh, kati i dyte ose i katert nga toka ofron 2 dhoma gjumi, studio dhe tualet.

Apartamenti ka dhe 3 ballkone me pamje relaksuese dhe ne nje zone mjaft te qete.

Ngrohja dhe ftohja e te dy kateve behet nga sistem qendror.

Dupleksi ofrohet i pamobiluar pervec kuzhines qe eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.

Rast shume i mire per nje jetese te mire ne Tirane.


Cmimi 1250 €/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Aparatment 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 819-17T 1200 €

Aparatment 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane.

Ndodhet ne ka
Me Qira 1218-14E 1150 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te te nje ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.Banesa ka siperfaqe 180m2 te shperndare ne: sall
Me Qira 1014-50j 1300 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.Banesa ka siperfaqe 180m2 te shperndare ne: sallon ndenje + ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te n
Me Qira 216-59K 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje nga zon
Me Qira 714-27j 1200 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te ...

Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje palla
Me Qira 515-29m 1300 €

Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert pjese e
Me Qira 518-13d 1300 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert pjese e nje residence me ...

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte
Me Qira 618-13d 1200 €

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje kompleksi ...