Apartament duplex me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-417-46d)

ID TRR-417-46d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 156 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Kodra e Diellit

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare  dhe ka nje siperfaqe totale  prej 156 m2.

Kati i Pare eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, tualet ,ballkon dhe garderobe.

Kati i dyte eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi dhe tualet.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje mobilim modern.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga sistem qendror.

Apartamenti eshte i shtruar me parket ,dritaret jane dopio xham dhe ballkoni eshte i orientuar nga perendimi

Rezidenca ju ofron siguri , administrim dhe qetesi.

Ne cmim perfshihet edhe nje vend parkimi.

 

Cmimi 900 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks me qera afer rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 117-54d 1000 €

Apartament dupleks me qera afer rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te nje ...

Apartament 3+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft
Me Qira 1013-39 850 €

Apartament 3+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur te ...

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane.
Ndo
Me Qira 1018-29E 950 €

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 3+1 me qera te Gjimnazi Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II-
Me Qira 713-41 1000 €

Apartament 3+1 me qera te Gjimnazi Petro Nini Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin 8-te te nje pa
Me Qira 616-13K 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin 8-te te nje pallati te ri dhe ...

Apartament duplex ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11 dhe te 12 te nje p
Me Qira 619-49T 800 €

Apartament duplex ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11 dhe te 12 te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera te Kompleksi Kika ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke ofr
Me Qira 513-34 800 €

Apartament 3+1 me qera te Kompleksi Kika ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, duke ofruar ajrin e paster ...

Apartament 3+1 me qera ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe.

S
Me Qira 619-36T 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe. Shtepia ka nje ...