Apartament i ri 3+1 me qira ne Zonen e Saukut ,Tirane

ID TRR-1020-39i
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 3
Sipërfaqe m2 145
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Touch of Sun Residence
Planimetria Shkarko

Apartament modern i pajetuar me pare , me qira ne Rezidencen Touch of Sun ne Sauk.

Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje prej banesave te kompleksit me siperfaqe te brendshme prej 145m2.
Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem  , te lidhur me kuzhinen bashkekohore, tre dhoma gjumi , dy tualete , dhe nje ballkon.
Salloni ka hapesire dhe eshte i mobiluar kendshem , lidhet me kuzhinen e cila eshte e ndare paksa nga salloni  dhe e pajisur  me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Dhoma e gjumit matrimoniale ka  tualet te vecante  brenda saj ndersa dy dhomat e tjera jane me krevate tek dhe tualeti ndodhet ne korridor ,perballe dhomave.
Ne hyrje te apartamentit  ndodhet dhe nje dhome e vogel lavanderie .
Banesa eshte e shtruar totalisht me parket te ri . Ajo  qe e ben akoma me te vecante kete apartament , eshte fakti qe eshte i pabanuar me pare dhe cdo pajisje ,orendi , dysheke dhe cdo gje eshte e re.
Orientimi i baneses eshte nga Veri-Lindja , duke mundesuar drite natyrale ne te gjitha ambientet pergjate dites.Apartamenti eshte shume I ngrohte, komod  dhe mbi te gjitha  te jep idene e nje shtepie familjare.
Rezidenca ofron   administrim,  survejim, kamerat 24 ore , pishine , palester , kinema , kend lojerash  qetesi dhe siguri pasi  jane primare ne kete kompleks. Te perfshire ne cmim jane dhe dy vende parkimi.
Apartamenti ka akses te lehte ne Autostraden Tirane-Elbasan ,shume prane TEG-ut   dhe rruge te tjera te ndermjetme.
 

Cmimi:1000 Euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial, ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e III
Me Qira 1018-52E 900 €

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial, ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ofron 166 m2 te shfrytezuara
Me Qira 513-24 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ofron 166 m2 te shfrytezuara ne sallon te madh ...

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Ti
Me Qira 120-30H 900 €

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Tirane. Ndodhet ne ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje p
Me Qira 117-1L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te n
Me Qira 316-43T 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 318-1d 1100 €

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nj
Me Qira 119-7L 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 117-49L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, prane ...