Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-918-45L)

ID TRR-918-45L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 170 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Milto Tutulani

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri shume prane me Fakultetin e Drejtesise.

Ka siperfaqe totale banimi prej 170 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me nje stil modern dhe te ri.

Ngrohja dhe ftohja sigurohet nepermjet sistemit qendror chiller te pajisur ne cdo dhome.

Ne apartament jane bere investime te ndryshme si: mure te punuara me gips, ndricimi nepermjet spoteve te ndryshme, dritare dopjo xham te pajisura me grila etj.

Ballkonet jane te orientuar nga lindja dhe perendimi duke ofruar nja pamje te kendshme te qytetit dhe ndricim natyral gjate gjithe dites.

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar prane te githa sherbimeve te nevojshme.

Ofron administrim, ashensor dhe kamera sigurie 24-ore.

Ka akses te lehte ne rrugen Sami Frasheri, Sheshin Willson, Liqenin Artificial etj.

Cmimi: 1200 Euro/muaj.

(Per me shume foto na kontaktoni)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 117-49L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, prane ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane.

Ndodhet ne ka
Me Qira 1218-14E 1150 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te te nje ...

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pa
Me Qira 319-9T 1300 €

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Me Qira 115-39b 1300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te
Me Qira 117-20K 1300 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin e 5-te d
Me Qira 217-48L 1300 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje ...

Apartament modern me qera ne nje kompleks te ri ne Sauk ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje p
Me Qira 716-31b 1300 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks te ri ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, te ...

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane.
Residenca ndodhet ne afersi te zones se Sa
Me Qira 114-11 1300 €/month €

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane. Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut dhe eshte e ...