Apartament luksoz per shitje shume prane me zonen e Bllokut ne Tirane, (TRS-917-19d)

ID TRS-917-19d
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 650.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 222 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjin Bue Shpata

Apartament 3+1 per shitje shume prane me zonen e Bllokut ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati, me hyrje komplet private.

Ka nje siperfaqe te brendshme 222 m2 te organizuar ne sallon te madhe te bashkangjitur me zonen e ngrenjes dhe me kuzhinen,  3 dhoma gjumi, dy tualete,2 depo dhe  dy koridore. Nga pjesa e kuzhines ka dalje ne dhomen e tharjes dhe direkt ne oborrin e pasem te apartamentit. 

Dhoma e gjumit matrimoniale ka dhe dhomen garderobe te perfshire, njera nga dhomat e tjera eshte e bashkangjitur edhe me studio.

Apartamenti eshte i rrethuar  dhe ka dy oborre te shrytezueshme , 60 m2 perpara dhe 40 m2 mbrapa.

Ofrohet i mobiluar me nje stil modern dhe teper luksoz.

Muret te dekoruara me leter murale, banjo me vaske me hidromasazh, kabine dushi dhe kabine saune.

Ka nje organizim te mire te dhomave , eshte i shtruar me parket druri dhe me pllaka cilesore pjesa e korridorit dhe banjove.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga sistem qendror aermec per te gjithe apartamentin.

Pallati ofron vende parkimi ne katin e nendheshem.

Zona eshte e preferuar dhe ndodhet shume afer dhe ka akses te lehte ne zonat qendrore te Tiranes si zona e Bllokut,  zona e Ish Ekspozites, rruga Sami Frasheri, Pjeter Bogdani etj.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën