Apartament me oborr per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane

ID TRS-623-37Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 122.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 53.8
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mahmut Bobrati, Tirana

Apartament me oborr per shitje ne rrugen Mahmut Bobrati prane Zogut te Zi, ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 53.8 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 42.9m2 m2 te organizuar ne sallon, nje dhome gjumi,ambienti i kuzhines, tualet, dhe verande.
Veranda dhe shkalla ka nje siperfaqe prej 8.2 m2.
Ofrohet e pamobiluar dhe e saporikonstruktuar.
Objekti eshte shume i pershtatshem per banim por dhe per biznes.
Orientimi i shtepise eshte VeriLindje.
Banesa ka dhe nje oborr te gjelberuar ku mund te parkohet lehtesisht dhe nje makine.
Zona ka akses te shpejte me rrugen e Durresit, rrugen Mine Peza dhe zonen e Zogut te Zi.
E pajisur me certefikate te rregullt pronesie.
 
Cmimi: 122.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kati
Në Shitje 324-5X 135.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e kate
Në Shitje 424-60X 120.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e
Në Shitje 623-11A 110.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 12te te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Bilal Sina ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 1223-38X 115.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Bilal Sina ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje ...

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane

Ndodhen ne katin e dyte te nje pal
Në Shitje 322-28V 123.200 €

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane Ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te sapo ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te ne nje
Në Shitje 1015-64b 125.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, ne ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje
Në Shitje 519-34L 110.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.
Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2
Në Shitje 821-30A 133.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2019, ne katin e ...