Apartament 3+1 per qira afer Kopshtit Zoologjik ne Tirane

ID TRR-1222-5R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1300
Kati 6
Sipërfaqe m2 248
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Brari


Apartament me qira ne Rrugen Shyqyri Brari ne Tirane afer Kopshtit Zoologjik.
Shtepia ka nje siperfaqe prej 128m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete 1 ballkon dhe 1 verande e madhe me siperfaqe 120m2.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 6te dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor.
Banesa eshte totalisht e mobiluar me nje stil modern dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. 
Orientimi Jug-Lindje i apartamentit ofron  nje ndricim te bollshem natyral dhe nje pamje fantastike te Liqenit Artificial te Tiranes.
Ne secilen dhome ka te instaluar kondicioner  per ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Gjithashtu bashke me apartamentin ofrohet dhe 1 post parkimi.

Cmimi: 1300 Euro/Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamente per zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.

Apartamentet ndodhen ne katin e V-te
Me Qira 1013-2 1400 €

Apartamente per zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne katin e V-te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pa
Me Qira 218-46R 1200 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri ne ...

Apartament 3+1 me qira ne zonen e Saukut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ten je resi
Me Qira 714-12D 1200 €

Apartament 3+1 me qira ne zonen e Saukut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ten je residence. Siperfaqja ...

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte
Me Qira 618-13d 1200 €

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje kompleksi ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ndreko Rino, prane rruges se Kosovareve ne Tirane.
Banesa ndodhet
Me Qira 323-7Z 1200 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ndreko Rino, prane rruges se Kosovareve ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 6-te te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e XI te
Me Qira 413-54 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e XI te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati
Me Qira 918-45L 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 216-59K 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...