Apartament modern 2+1 me qera ne zonen e Sauk-ut ne Tirane (TRR-814-12j)

ID TRR-814-12j
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 117 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, Sauk, Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone rezidenciale te ndertuar vitet e fundit, me cilesi te larte ndertimi dhe me te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Pozicionohet ne katin e III-te te banimit, me siperfaqe totale 117m2.

Kjo siperfaqe eshte e shperndare mjaft mire ne:

-sallon ndenje se bashku me ambjentin e ngrenjes dhe vend studimi,

-kuzhine e ndare, e kompletuar me te gjitha pajisjet 

-2 dhoma gjumi te mobiluara, ajo matrimoniale perfshin dhe tualet brenda

-tualet i perbashket

-korridor dhe ballkon.

Shtepia eshte e shtruar me parket; sistem qendror ngrohje-ftohje ne cdo dhome; hidrosanitare cilesore; pajisje kuzhine moderne, lavastoviglie, vaske dushi, etj.

Ballkoni ofron pamje shume te bukur te fshatit dhe ajer te paster.

Vend parkimi i personalizuar ne katin -1.

Ne kete rezidence do te gjeni:  administrim  24 h, siguri te larte, pishine verore, ambjente te gjelberuara, lojra per femije, salle kinemaje, dhome lojrash, etj.

 

Cmimi: 1200 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me
Me Qira 719-19a 1150 €

Apartament me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ofron ...

Apartament 2+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit
Me Qira 717-49L 1300 €

Apartament 2+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit te ri te ...

Apartament modern me qira ne rrugen Bardhok Biba, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te n
Me Qira 822-33Z 1100 €

Apartament modern me qira ne rrugen Bardhok Biba, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar n
Me Qira 215-33m 1300 €

Apartament modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne kat te 8 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane

Ndodhet na katin e 5-te te nje pa
Me Qira 717-48L 1100 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane Ndodhet na katin e 5-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 per qira ne zonen e Saukut ne Tirane, kompleksi Touch of Sun.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 522-50A 1300 €

Apartament 2+1 per qira ne zonen e Saukut ne Tirane, kompleksi Touch of Sun. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ...

Apartament moderne 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat
Me Qira 419-19T 1100 €

Apartament moderne 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ...

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te
Me Qira 920-8D 1300 €

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ...