Apartament modern 3+1 per shitje prane rruges Irfan Tomini ne Tirane, (TRS-1218-35a)

ID TRS-1218-35a
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 190.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 176 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 4
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Selite

Apartament modern per shitje ne zonen e Selites ne Tirane, prane ruges Irfan Tomini.

Pozicionohet ne katin e 8-te dhe te fundit te nje pallati te ri, ne krah te rruges kryesore.

Siperfaqja totale e apartamentit eshte 176.4 m2 e organizuar ne:

- Sallon te madh se bashku me kuzhinen,

- 3 Dhoma gjumi,

- 2 Tualete ku njera prej tyre ndodhet brenda dhomes se gjumit,

- 4 Ballkone rreth e rrotull shtepise,

- Verande e madhe me pamje te mrekullueshme te qytetit.

Apartamenti eshte i saporinovuar teresisht me punime teper cilesore ku mund te permendim disa prej tyre: termoizolim tarrace dhe muri, parket ne gjithe ambientin, punime te ndryshme dekorative gipsi, dritare dopio xham etj.

Banesa mund te konsiderohet si nje vile brenda pallatit me orientim jug-lindje dhe veri.

Zona ju ofron akses te menjehershem ne pikat kyce te qytetit, mundesi per vend parkimi si dhe nje infrastukture te rregullt.

Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe ka siperfaqe te hipotekuar 146.4 m2 

 

Cmimi 190.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamnet per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Në Shitje 517-2K 189.000 €

Apartamnet per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te r
Në Shitje 719-12L 200.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume ...

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Lundres.
Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 518-4d 187.000 €

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Lundres. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ofron ...

Apartament per shitje ne krah te rruges Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje
Në Shitje 916-20b 180.000 €

Apartament per shitje ne krah te rruges Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 217-49d 190.300 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati i te ...

Dy apartamente per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane
Ndodhen ne katin e 5-te te nje pallati te
Në Shitje 918-30L 185.000 €

Dy apartamente per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane Ndodhen ne katin e 5-te te nje pallati te ri te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-
Në Shitje 919-15T 185.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre  ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te dhe te fu
Në Shitje 418-1L 200.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre  ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te dhe te fundit te nje pallati ...