Apartament modern per shitje tek Kompleksi Usluga ne Tirane

ID TRS-1221-19N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 199.000
Kati 9
Sipërfaqe m2 103
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Petrela

Apartament modern 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri i cili eshte pjese e nje kompleksi shume te njohur dhe te kerkuar ne Tirane.
Pallati eshte i pajisur me ashensor dhe eshte i administruar mire.
Siperfaqja totale eshte 103 m2, ndersa ajo e brendshme eshte rreth 91.3 m2 e cila perfshin nje sallon se bashku me kuzhinen dhe ambientin e ngrenies, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridor.
Apartamenti ofrohet i arreduar me nje stil modern dhe mobilie te nje cilesie te larte, i shtruar i gjithi me parket cilesore, salloni ndan nje hapesire me kuzhinen dhe ambientin e ngrenies, salloni eshte i bollshem nga ku ofrohet nje pamje e bukur e qytetit fale vetrateve te xhamit, kuzhina eshte e pajisur me cdo elektroshtepiake te nevojshme, dhomat e gjumit jane te mobiluara bukur, secila me krevat dopio dhe njera ka garderobe dhe njera nga banjot ka dush te mbyllur.
Cdo ambient shtepiak ngrohet dhe ftohet nepermjet kondicionereve te instaluar.
Orientohet nga jug lindja duker mundesuar ndricim te bollshem me drite natyrale pergjate dites.
Ndodhet prane Bulevardit te Ri dhe rruges Asim Vokshi.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 199.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Në Shitje 721-16F 200.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje pallatit te ri i cili ...

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 t
Në Shitje 216-50K 200.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane.
Eshte pjese e nje pallati te ri me
Në Shitje 1021-27N 189.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane. Eshte pjese e nje pallati te ri me ashensor, i cili ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e
Në Shitje 1022-44Z 187.200 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2te te nje pallati ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te pr
Në Shitje 414-63 190.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar te qytetit, ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fun
Në Shitje 1219-18S 198.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fundit te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje
Në Shitje 1213-58b 203.200 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Po
Në Shitje 1222-70A 213.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin ...