Apartament modern per zyra prane Rruges se Kosovareve, ne Tirane

ID TRR-922-38Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Kati 6
Sipërfaqe m2 196
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kosovareve

Apartament per zyra me qira ne rrugen Ndreko Rino, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat te ri dhe modern.
Ambjenti ka siperfaqe prej 196m2 m2 te ndare ne sallon te madh bashke me kuzhine, 3 dhoma, koridor, 2 tualete, 3 ballkone dhe nje depo .
Banesa eshte e orientuar nga Lindja duke i mundesuar dhomave ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Planimetria e apartamentit eshte katrore dhe ofron shfrytezim shume te mire te hapesirave.
Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, klinike, noteri, kontabilist, kompani, shoqate etj.
Ambienti eshte i investuar me sistem pantimi, sitem ndricimi, ngrohja qendrore multispliter.
Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor. Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar.
Gjithashtu preferohet shume nga te huajt.
Ne cmim jane te perfshira dhe dy poste parkimi.
Zona ka akses te shpejte me rrugen e Marko Bocari, Liqenin e Tiranes dhe Sheshin Willson.

Cmimi: 2000 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 2 ashensore
Me Qira 324-19G 1920 €

Zyre me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 2 ashensore. Ofron nje ...

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 618-1L 2100 €

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te
Me Qira 916-9b 2100 €

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te ...