Apartament ne shitje tek Sheshi Skenderbej, Tirane

ID TRS-423-14R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 520.000
Kati 14
Sipërfaqe m2 153.6
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Sheshi Skenderbej
Planimetria Shkarko

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges se Dibres tek Tirana’s Rock Building.

E mbeshtjelle ne ballkone te lakuara qe formojne formen e kokes se Skenderbeut, ndertesa eshte nje pike referimi ne sheshin Skenderbej, ne qender te kryeqytetit, duke i dhene Tiranes nje identitet unik.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 14-te te kesaj ndertese ikonike te vendit.

Ka nje siperfaqe totale prej 153.6 m2 ku siperfaqja e brendshme eshte 131.38 m2 dhe 22.3 m2 eshte siperfaqe e perbashket.

Organizimi i ambientit eshte projektuar per apartament me 1 sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje duke ofruar ndricim natyral gjate gjithe dites.

Se bashku me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi ne katin -2 te nderteses. 

Zona eshte elitare dhe ofron te gjithe facilitetet e nevojshme per jetese sa me komode.

Cmimi: 3500 Euro/m2 dhe 45.500 Euro garazh

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern per shitje ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katet e l
Në Shitje 1114-29b 529.700 €

Apartament modern per shitje ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat ...

Apartament modern per shitje ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.
Banesa ka siperfaqe prej 176.57 m2
Në Shitje 1114-50b 529.700 €

Apartament modern per shitje ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Banesa ka siperfaqe prej 176.57 m2 te ndare ne sallon, ...