Apartament papafingo me qera prane liqenit te Thate ne Tirane (TRR-616-9b)

ID TRR-616-9b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 132.8 m2 + 55 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Sina

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit ne nje kompleks te ri pallatesh te ndertuar vitet e fundit.

Banesa ka siperfaqe verande prej 55 m2 dhe siperfaqe banimi prej 132.8 m2 te ndare ne:

Sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Kuzhina ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet ndersa pjesa tjeter e shtepise do jepet bosh. Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionereve ne cdo dhome.

Ambienti i brendshem eshte i shtruar me parket dhe dritaret jane dopio xham te markes Rehau.

Te gjitha dhomat jane te mbushura me drite natyrale. Banesa eshte e orientuar nga jug-lindja dhe veriu.

Zona eshte e qete dhe e mbushur plot ajer te paster. Po zhvillohet dhe popullohet me ritme te shpejta vitet e fundit.

Kompleksi ju ofron administrim, kushte moderne, hapesira te gjelberuara, sheshpushime te ndryshme ku ju mund te kaloni pasditen tuaj, mundesi per te parkuar makinen ne katin e nendheshem me pagese ekstra etj.

Pallati pozicionohet disa minuta larg liqenit Artificial dhe ka akses te drejperdrejte ne autostraden Tirane-Elbasan.

Cmimi 450 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qira prane sheshit Karl Topia ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dymbedhje
Me Qira 220-45S 500 €

Apartament 3+1 me qira prane sheshit Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dymbedhjete te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati
Me Qira 615-32m 400 €

Apartament 3+1 me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te
Me Qira 418-10L 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri buze rruge ...

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat
Me Qira 118-19R 500 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vjeter ne ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje te
Me Qira 1113-14 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe te vjeter ...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pall
Me Qira 114-53b 500 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri buze ...

Apartament 3+1 me qera prane Gjimnazit Asim Vokshi.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri sh
Me Qira 118-12L 400 €

Apartament 3+1 me qera prane Gjimnazit Asim Vokshi. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te nje
Me Qira 813-11 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ri, te ...