Apartament per zyra me qera ne zonen e Bllokut, Tirane (TRR-517-49d)

ID TRR-517-49d
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 170 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ismail Qemaili

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 120 m2 dhe verande 50 m2.

Siperfaqja e brendshme organizohet ne 3 ambiente, kuzhine, tualet.

Apartamenti eshte i mirembajtur dhe ofrohet i pamobiluar pervec pjeses se kuzhines.

Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga sistemi chiller.

Apartamenti eshte i shtruar me pllaka dhe dritaret jane dopio xham.

Pallati ofron administrim.

Pozicioni dhe vendodhja e ketij apartamenti eshte mjaft i favorshem per biznes.

 

Cmimi 500 Euro/muaj.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt banim ne nje ko
Me Qira 1214-44b 400 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt banim ne nje kompleks pallatesh ...

Ambjent per zyra me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ne nje ndert
Me Qira 415-1b 400 €

Ambjent per zyra me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje ndertese 2-kateshe prane ...

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.Pozicionohet ne katin e II-te te b
Me Qira 1014-25j 600 €

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.Pozicionohet ne katin e II-te te banimit, ne nje ...

Apartament 3+1 per zyra me qera rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VIII
Me Qira 214-39b 600 €

Apartament 3+1 per zyra me qera rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ferit Xhajko, 700 m afer me stacionin e Trenit ne Tirane.
Ndodhet
Me Qira 1019-23S 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ferit Xhajko, 700 m afer me stacionin e Trenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje p
Me Qira 1216-52L 550 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri ne krah ...

Apartament 3+1 per zyre me qera perballe Kompleksit Vizion Plus.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pal
Me Qira 719-4L 400 €

Apartament 3+1 per zyre me qera perballe Kompleksit Vizion Plus. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze ...

Ambient me qera per zyra ne rrugen Tafaj ne zonen tek Selvia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te
Me Qira 818-11E 550 €

Ambient me qera per zyra ne rrugen Tafaj ne zonen tek Selvia ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...