Apartament per zyre per qira prane Ish Ekspozites ne Tirane

ID TRR-322-22N
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 131 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Ambient zyre per qira ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues pa ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 131.1 m2 ku 96.8 m2 jane te brendshme dhe 34.3 m2 jane siperfaqe verande.

Siperfaqja e brendshme organizohet te organizuar ne 3 ambiente, dy tualete, aneks kuzhine, korridor. 

Ofrohet plotesisht e mobiluar dhe mjaft e pershtatshme per shumellojshmeri aktivitetesh dhe zyrash.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicionere te vendosur ne cdo ambient.

Pozicionimi nga veri-lindja ben te kete ndricim te bollshem natyral.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft qendrore dhe te kerkuar per zhvillim biznesi.

Zona ka afersi me zonen e Bllokut dhe zonen e ish Ekspozites.

Cmimi: 550 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne n
Me Qira 1015-48b 600 €

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te
Me Qira 214-6 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ri, ...

Ambient zyre per qera ne rrugen Teodor Keko ne zonen e Astirit ne Tirane.
Pozionohet ne katin e 2-t
Me Qira 1122-13V 600 €

Ambient zyre per qera ne rrugen Teodor Keko ne zonen e Astirit ne Tirane. Pozionohet ne katin e 2-te te nje ndertese 3 ...

Zyre me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe
Me Qira 518-44L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Apartament 2+1 per zyre me qera tek fillimi i rruges se Kavajes ne Sheshin Skenderbej ne Tirane.
Me Qira 817-25K 500 €

Apartament 2+1 per zyre me qera tek fillimi i rruges se Kavajes ne Sheshin Skenderbej ne Tirane. Banesa ndodhet ne ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e ka
Me Qira 218-63d 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

Apartament 3+1 per zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8
Me Qira 1116-27K 600 €

Apartament 3+1 per zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati ...

Zyre me qera prane bllokut te magazinave ne rrugen Sulejman Vathi.

Pozicionohet ne katin e 2-te t
Me Qira 318-29L 500 €

Zyre me qera prane bllokut te magazinave ne rrugen Sulejman Vathi. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile ...