Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane

ID TRS-421-35V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 65.000 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 57.36 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Asim Vokshi

Apartament 1+1 per shitje perballe Shkolles Harry Fultz ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ashensor.

Shtepia ka nje siperfaqe prej 57.36 m2 dhe organizohet ne sallon dhe aneks kuzhine, dhome gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.

Banesa ofrohet bosh, e sapo restauruar, bere cdo gje nga e para duke filluar nga muret, instalimet eletrike, dyert dhe dritaret.

Dhomat jane te shtruara me parket ndersa kuzhina, ballkoni dhe korridori me pllaka.

Ambienti eshte komod, i pershtatshem per banim dhe per zyra te ndryshme.

Pozicionimi mjaft i favorshem jug-perendim ben te kete ndricim te bollshem gjate gjithe dites.

Pallati eshte i mirembajtur dhe ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te populluar.

Ka akses te lehte ne rrugen Jordan Misja, rrugen Reshit Petrela, Rrethrrotullimin e Zogut te Zi dhe prane Bulevardit Zogu I.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.

 

Cmimi: 65.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne shitje ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e XI-te
Në Shitje 713-12 77.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XI-te te nje kompleksi ...

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Zhan D'Ark ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te n
Në Shitje 1120-16V 66.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Zhan D'Ark ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pa
Në Shitje 418-32L 59.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 1+1 per shitje tek Lulishte Cajupi ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 5-te (te fundit)
Në Shitje 222-6V 63.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek Lulishte Cajupi ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 5-te (te fundit) te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor Keko, ne rrugen Milto Sotir Gura, ne Tirane.

Ndodhe
Në Shitje 219-34S 58.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor Keko, ne rrugen Milto Sotir Gura, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Tafaj, prane gjimnazit Partizani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Në Shitje 818-50E 67.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Tafaj, prane gjimnazit Partizani ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte dhe te ...

Garsoniere per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te sapo
Në Shitje 1021-5V 59.000 €

Garsoniere per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te sapo perfunduar. Ka nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Në Shitje 520-24S 70.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Shtepia ka ...