Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Residencial Kodra e Diellit 1 ne Tirane

ID TRS-323-59Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 205.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 107
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Residenca Kodra e Diellit 1


Apartament modern per shitje ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit 1 ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne njerin prej godinave 4-kateshe te pajisur me ashensor.
Banesa ka siperfaqe totale prej 107 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 97m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambientin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon i vogel.
Apartamenti ka nje mobilim modern te dizenjuar me arkitekt. Arredimi eshte i ri, cilesor dhe i markave me te njohura.
Hapesira e brendshme ka punime nga me te ndryshmet sic jane: punime gipsi me ndricim LED, parket druri ne te gjithe ambientin, leter murale etj.
Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionereve te llojit Inverter.
Orientimi i Apartamentit eshte Perendim duke bere qe apartamenti te jete plot drite.
Zona ka akses  te shpejte ne autostraden Tirane-Elbasan, zonen e liqenit Artificial, kopshtit Botanik etj.
Kompleksi ju ofron siguri te larte me kamera e roje, administrim dhe sherbimet qe mund tju nevojiten.
Prna disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 205.000 euro.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Po
Në Shitje 1222-70A 213.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6te te nje palla
Në Shitje 223-58A 195.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 ne shitje prane qendres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ne
Në Shitje 922-14G 212.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane qendres ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ne rruge ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7
Në Shitje 1016-32K 201.300 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Tish Daija ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VI te nje p
Në Shitje 413-24 192.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Tish Daija ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje palla
Në Shitje 1119-47T 200.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fun
Në Shitje 1219-18S 198.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fundit te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ten j
Në Shitje 220-30H 201.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ten je pallati te ri me ...