Apartamente per shitje ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRS-1123-32Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 250.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 151.2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Sina

Apartamente per shitje ne rrugen Hamdi Sina, ne zonen e Liqenit te Thate, ne Tirane. 
Ofrohen 2 apartamente per shitje, te dy apartamentet jane te tipologjive 2+1.
Apartamentet pozicionohen ne katin e trete teknik dhe te dyte banim te nje pallati te ri te me ashensor. 
Se bashku ofrojne  siperfaqe totale prej 151.2m2.
Te dy apartamentet jane te organizuara ne sallon se bashku me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon per secilin apartament.
Apartamentet jane te shtruara me parket, ofrohen totalisht te mobiluara dhe te pabanuara me pare.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere te pozicionuar ne ambientet kryesore. 
Banesa ka orientimin nga Perendimi duke mundesuar ndricim natyral.
Apartamentet shiten te dy se bashku me hyrje te vecuara.
Jane mundesi shume e mire investimi per qeradhenie afatgjate dhe afatshkurter.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e Liqenit Artificial, zona e Kopshtit Zologjik,  Autostrada Tirane-Elbasan.
Prona disponon kontrate sipermarrje.

Cmimi 250.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën