Apartamente per shitje prane Stadiumit Air Albania ne Tirane

ID TRS-923-25A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € .
Kati 1
Sipërfaqe m2 104.5
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Apartamente per shitje ne rrugen Faik Konica, ne nje nga projektet me te reja te zones, Garden Side Residence.
Nje projekt i cili tashme eshte drejt perfundimit dhe qe do jete i organizuar ne 1 kat sherbimi, 9 kate banimi dhe 2 kate parkim nentokesor.
Punimet qe do kryhen do jene te nje cilesie mjaft te larte pasi vete firma qe do i kryej njihet per punimet e saj cilesore.
Ofrohen tipologji apartamentesh si me poshte: 
-Apartament 2+1 ne katin e pare, siperfaqe totale prej 104.5m2, siperfaqe e brendshme 89m2 dhe 1.8m2 ballkon.
-Apartament 2+1 ne katin e pare, siperfaqe totale prej 132.9m2, siperfaqe e brendshme 115.4m2 dhe verande prej 26.5m2.
-Apartament 2+1 ne katin e 2te, siperfaqe totale prej 151.5m2 dhe siperfaqe e brendshme 131.6m2.
-Apartament 2+1 ne katin e 2te, siperfaqe totale prej 152.1m2, siperfaqe e brendshme 132.1m2 dhe verande prej 7m2.
-Apartament 2+1 ne katin e 3te, siperfaqe totale prej 149.4m2 dhe siperfaqe e brendshme prej 129.8m2.
-Apartament 2+1 ne katin e 4rt, siperfaqe totale prej 143.2m2 dhe siperfaqe e brendshme prej 124.4m2.


Cmimi:  3800 euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat
Në Shitje 1115-76b 157,000 €

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Pozicionohet ne kat
Në Shitje 423-60A 162,000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e peste te ...

Apartament 2+1 me oborr per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e k
Në Shitje 720-6D 129,000 €

Apartament 2+1 me oborr per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te ...