Apartament/Zyre me qera prane rruges se Durresit ne Tirane

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-1019-57S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800
Sipërfaqe m2 120
Shperndarja 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fortuzi

Jepet apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.
Shtepia ofron nje siperfaqe prej 120 m2 dhe oborr me siperfaqe prej 40 m2 e cila organizohet ne nje holl me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe nje ballkon me oborr.
Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar ne kushte shume te mira.
Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si: klinike, laborator, kopesht, zyra etj.
Ka te instaluar 3 kondicioner te vendosur ne cdo dhome per ngrohjen dhe ftohjen.
Ne pjesen perpara shtepise ka nje verande ku mund te kaloni moment cplodhese gjate dites e cila eshte e mbushur me lule te ndryshme.
Ka akses direkt ne rrugen Fortuzi, bulevardin Zogu I dhe shume prane Qendres.

Cmimi 800 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te pallati te ri te
Me Qira 219-22T 750 €

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te pallati te ri te sapo perfunduar ...

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te
Me Qira 518-63d 750 €

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja ...

Apartament 3+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 1019-59S 700 €

Apartament 3+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pall
Me Qira 1215-4b 700 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.
Dupleksi ndodhet ne katin e 2-te dhe te
Me Qira 814-5b 700 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Dupleksi ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te ne nje ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-t
Me Qira 913-1 700 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te nje pallati te ...

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje Qendre te re Biznesi
Me Qira 1117-7L) 750 €

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje Qendre te re Biznesi buze  rruge ...

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri
Me Qira 318-31R 700 €

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne rrugen Pjeter ...