Dyqan me qira tek Residenca Lake View ne Tirane

ID TRR-624-45Z
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Sipërfaqe m2 40
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kristo Luarasi

Dyqan me qira tek Residenca Lake View, ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane.
Me nje siperfaqe prej 40m2 eshte e organizuar ne ambient open space se bashku me nje tualet.
Fasada e xhamit eshte mundesi mjaft e mire per reklamimin e bizneseve te ndryshme.
Eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar, pzocicioni eshte strategjik dhe me kalushmeri te larte.
Residenca eshte moderne, ku priten te hapin dyert shumellojshmeri biznesesh.
Dyqani ofron nje Lartesi prej 3.4m.
Eshte mundesi mjaft e mire per biznese te ndryshme, si zyra te ndryshme, farmaci, exchange etj.
Zona eshte lehtesisht e aksesueshme dhe lidhet shpejt me zonen e Kopshtit Zoologjik, autostraden Tirane-Elbasan, rrugen e Kosovareve etj.
Ne cmim perfshihet nje post parkimi.

Cmimi 1000 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient tregtar me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te v
Me Qira 922-52G 900 €

Ambient tregtar me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter, shume prane ...

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kates
Me Qira 1214-18r 900 €

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe ekzistuese  ...

Dyqane me qera prane kompleksit Usluga ne Tirane.
Ofrohen 2 dyqane me siperfaqe te ndryshme prane k
Me Qira 619-26T 900 €

Dyqane me qera prane kompleksit Usluga ne Tirane. Ofrohen 2 dyqane me siperfaqe te ndryshme prane ketij ...

Ambient bisnesi per qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Bisnesi eshte Pastrim Kimik dhe org
Me Qira 923-27G 1100 €

Ambient bisnesi per qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Bisnesi eshte Pastrim Kimik dhe organizohet ne nje ...

Ambient tregtar me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje palla
Me Qira 1122-7G 900 €

Ambient tregtar me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter prane ...

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira 413-33 1100 €

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Ambient tregtar per qira ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. 
Dyqani pozicionohet ne k
Me Qira 1123-15X 940 €

Ambient tregtar per qira ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.  Dyqani pozicionohet ne katin e perdhe te ...

Dyqan me qera ne Qender te Tiranes.

Ambjenti ndodhet ne katin e pare te qendres, aty ku shum
Me Qira 714-7j 925 €

Dyqan me qera ne Qender te Tiranes. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te qendres, aty ku shume biznese te ...