Dy apartamente 1+1 per shitje tek Mozaiku i Tiranes

ID TRR-623-23Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 145.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 80
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sander Prosi

Dy apartamente 1+1 per shitje ne rrugen Sander Prosi, prane Mozaikut te Tiranes.
Apartamentet jane te pozicionuara ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati ekzistues pa ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 80m2.
Apartamentet jane te organizuara ne 1+1.
Apartamenti i pare eshte organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, nje ballkon dhe nje tualet.
Apartamenti i dyte eshte i organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Apartamentet jane te saporikonstruktuara me sistem pantinimi, elektrike, hidraulike, parket dhe tualetet te reja.
Organizmi i apartamentit eshte i Lindje-Jug-Perendim duke i mundesuar baneses ndricim natyral.
Eshte mundesi shume e mire investimi pasi pronat shiten te dyja se bashku dhe jane ngjitur me njera tjetren.
Zona ka akses te shpejte me rrugen Naim Frasheri, zonen e 21 Dhjetorit, rrugen Muhamet Gjollesha etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 145.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e gjashte te nj
Në Shitje 1222-25G 150.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet poshte Maternit
Në Shitje 1213-32 132.000 €

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet poshte Maternitetit Koco Klozheni, ...

Apartament ne shitje ne rrugen Milto Tutulani, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vj
Në Shitje 123-40Z 135.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Milto Tutulani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e k
Në Shitje 524-53X 143.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje ...


Apartament per shitje prane fushes se Ali Demit, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin
Në Shitje 223-20Z 155.000 €

Apartament per shitje prane fushes se Ali Demit, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 2te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Në Shitje 217-32L 143.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati t
Në Shitje 720-22V 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje TRs-1219-50T 139.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...