Dyqan me qera afer 21-Dhjetorit ne Tirane (TRR-1018-39L)

ID TRR-1018-39L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Sipërfaqe m2 100 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha

Dyqan me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje godine 2-kateshe buze rruge kryesore.

Me siperfaqe totale prej 100 m2 organizohet ne nje ambient open space sebshku me nje tualet dhe magazine te vogel.

Pjesa ballore e dyqanit eshte e rrethuar me vetrate xhami duke mundesuar reklamimin sa me te mire te aktivitetit tuaj.

Brenda ne dyqan jane bere investime te ndryshme si: mure te punuara me gips, aspirim, kondicionim dhe ndricim nepermjet spoteve te ndryshme.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: farmaci, qender estetike, bar-kafe, dyqane te ndryshme, zyra, fondacione etj.

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar ku shume biznese te tjera ushtrojne aktivitetin e tyre.

Ka akses direkt ne rrugen kryesore Muhamet Gjollesha dhe rruge te tjera lidhese.

Cmimi: 1000 Euro/muaj perfshire taksat.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kates
Me Qira 1214-18r 900 €

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe ekzistuese  ...

Dyqan me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e -1 te nje pallati te r
Me Qira 419-77T 900 €

Dyqan me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e -1 te nje pallati te ri shume prane ...

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare dhe t
Me Qira 115-31b 1.100 €

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare dhe te dyte te nje ...

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira 413-33 1100 €

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perd
Me Qira 1018-37L 900 €

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje godine ...

Dyqan me qira prane TVSH-se ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge.
Dy
Me Qira 220-13H 900 €

Dyqan me qira prane TVSH-se ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge. Dyqani ka nje ...

Dyqan me qera ne Qender Tregtare ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te qendres, aty ku shu
Me Qira 714-7j 925 €

Dyqan me qera ne Qender Tregtare ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te qendres, aty ku shume biznese te ...

Dyqane me qera prane kompleksit Usluga ne Tirane.
Ofrohen 2 dyqane me siperfaqe te ndryshme prane k
Me Qira 619-26T 900 €

Dyqane me qera prane kompleksit Usluga ne Tirane. Ofrohen 2 dyqane me siperfaqe te ndryshme prane ketij ...