Dyqan me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-319-6L)

ID TRR-319-6L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Sipërfaqe m2 100 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Dyqan me qera prane Sheshit Adem Jashari ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3-kateshe buze rruge kryesore.

Dyqani ofron siperfaqe totale prej 100 m2 te organizuar ne ambient open space, depo dhe tualet.

Pjesa ballore eshte e rrethuar me fasade xhami duke mundesuar reklamimin sa me te mire te aktivitetit tuaj.

Ka te instaluar sistemin e kondicionim-aspirim dhe ndricim te pershtatshem nepermjet spoteve te ndryshme.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per dyqane te ndryshme, supermarket, bar-kafe, qender estetike, noteri, zyra te ndryshme, organizata etj.

Zona eshte zhvilluar dhe shume e frekuentuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses direkt ne rrugen e Durresit, rrugen Mine Peza, Zogun e Zi dhe Qendren e Tiranes.

Cmimi: 1500 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane.
Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te
Me Qira 1018-67L 1600 €

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe ...

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata prane stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare
Me Qira 419-51T 1400 €

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata prane stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan me qira tek Piazza Italia ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruge
Me Qira 720-26V 1400 €

Dyqan me qira tek Piazza Italia ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruges. Ka nje ...

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane.
Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300
Me Qira 820-27D 1400 €

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane. Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300 dhe 400 ...