Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane

ID TRR-1019-1T
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1800
Sipërfaqe m2 150
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare buze rruges kryesore.
Me nje siperfaqe totale prej 150 m2 prona organizohet ne: 2 ambiente te hapura te ndara nga njera tjetra, 2 tualete.
Ambientet jane shume te pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: supermarket, lokal, zyra etj.
Pjesa e perparme e ambientit eshte e rrethuar me vetrate xhami.
Ofron mundesi shume te mira reklamimi per bizneset perkatese.
Ambienti mund te ofrohet edhe i ndare ne varesi te cmimit dhe aktivitetit.
Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, Tregun Elektrik etj.


Cmimi: 1800 Euro/muaj (Taksat e perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe ne buze te rruges
Me Qira 1116-35K 1700 €

Dyqan me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe ne buze te rruges kryesore. Ka nje ...

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pal
Me Qira 1113-4 1700 €

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me ...

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje
Me Qira 1218-32L 1700 €

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te ri shume ...

Dyqan me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi
Me Qira 218-31R 1750 €

Dyqan me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi prane parkut te ...

Dyqan me qera prane qendres se Tiranes.
Me nje siperfaqe totale prej 120m2 ofron 2 ambiente te vecu
Me Qira 517-32L 1700 €

Dyqan me qera prane qendres se Tiranes. Me nje siperfaqe totale prej 120m2 ofron 2 ambiente te vecuara qe komunikojne ...

Ambjent biznesi me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te palla
Me Qira 813-33 1700 €

Ambjent biznesi me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te pallatit, me siperfaqe ...