Dyqan me qera ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-423-40G
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 720
Sipërfaqe m2 34 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shemsi Haka

Dyqan me qera prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri ne rruge kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 34 m2 te organizuar ne ambient open space dhe nje tualet.
Ambienti ofron punime te brendshme te mira dhe eshte i pajisur me fasadse xhami, gje e cila ofron mundesi shume te mira reklamimi.
Ofrohet bosh dhe eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetesh si: zyre, market, klinike etj.
Zona eshte nder me te preferuarat dhe te zhvilluarat ne Tirane. Ka akses direkt ne rrugen Hoxha Tahsim, rrugen Tefta Tashko Koco etj.

Cmimi 80.000 Leke/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qira ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te r
Me Qira 220-33H 600 €

Dyqan me qira ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze ...

Ambient me qera ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje vile dy kateshe.
Me Qira 319-22T 800 €

Ambient me qera ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje vile dy kateshe. Lokali ofron nje ...

Dyqan per qira ne ne fillim te rruges Teodor Keka prane zones Fabrikes se Miellit, ne Tirane.
Ambje
Me Qira 223-15Z 800 €

Dyqan per qira ne ne fillim te rruges Teodor Keka prane zones Fabrikes se Miellit, ne Tirane. Ambjenti eshte i ...

Ambient biznesi me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ten je pallati te
Me Qira 1022-34G 800 €

Ambient biznesi me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ten je pallati te vjeter, ne rruge ...

Dyqan me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistue
Me Qira 114-45b 700 €

Dyqan me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka hyrje me ...

Bar-Restorant  per qira prane qendres se Tiranes.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje qend
Me Qira 620-24D 830 €

Bar-Restorant  per qira prane qendres se Tiranes. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje qendre biznesi. Lokali ...

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruges kr
Me Qira 120-8T 650 €

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruges kryesore. Me nje ...

Dyqan me qera ne Rrugen e Barrikadave prane Lidhjes se Prizrenit ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne kat
Me Qira 717-41K 700 €

Dyqan me qera ne Rrugen e Barrikadave prane Lidhjes se Prizrenit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 1-re buze ...