Ambient biznesi me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-1221-23N
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Sipërfaqe m2 60
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Pallatet Agimi

Ambient biznesi me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te pozicionuar ne rruge kryesore ne zonen e Bllokut, me hyrje nga pjesa mbrapa.
Kjo zone njihet si zona me e pelqyer per zhvillim biznesi.
Siperfaqja 60 m2 eshte e ndare ne kater hapsira dhe nje tualet.
Ofrohet e mobiluar si qender estetike, mund te ofrohet edhe e pamobiluar per zyra.
Ka kondicionere te instaluar ne cdo hapesire per ngrohje dhe ftohje.
Ka dalje tek Bulevardi Bajram Curri, lidhet me rrugen Ibrahim Rugova dhe rrugen Brigada VIII.

Cmimi: 1200 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient tregtar me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te v
Me Qira 922-52G 1100 €

Ambient tregtar me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter, shume prane ...

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godin
Me Qira 917-5K 1300 €

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godine te re buze rruges ...

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare dhe t
Me Qira 115-31b 1.100 €

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare dhe te dyte te nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 616-28K 1100 €

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane r
Me Qira 1217-73L 1300 €

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me ...

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira 413-33 1100 €

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...