Restorant me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane

ID TRR-120-33S
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1800
Sipërfaqe m2 200
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Collaku

Ambient per restorant me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3 kateshe.
Lokali ka nje siperfaqe prej 200 m2 e organizuar ne ambient te hapur, banak, 1 ambient i vecuar, kuzhine, depo dhe 2 tualete.
Ambienti ka funksionuar si restorant per disa vite dhe ofrohet i kompletuar.
Punimet e brendshme jane teper cilesore, tavani eshte i punuar me gips dhe ndricimi eshte led i cili mundesohet nga spote te ndryshme.
Sistemi i kondicionimit dhe aspirimit eshte qendror.
Zona eshte mjaft e preferuar nga vendasit dhe te huajt.
Ka akses ne rrugen Myslym Shyri, rrugen e Kavajes, rrugen Shyqyri Berxolli, rrugen Ibrahim Rugova, zonen e Shallvareve etj.

Cmimi 1800 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent biznesi me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te palla
Me Qira 813-33 1700 €

Ambjent biznesi me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te pallatit, me siperfaqe ...

Dyqan me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe ne buze te rruges
Me Qira 1116-35K 1700 €

Dyqan me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe ne buze te rruges kryesore. Ka nje ...

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pal
Me Qira 1113-4 1700 €

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me ...

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje
Me Qira 1218-32L 1700 €

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te ri shume ...

Ambient dyqani dupleks per qira prane Ministrise se Arsimit ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 te
Me Qira 422-40V 1750 €

Ambient dyqani dupleks per qira prane Ministrise se Arsimit ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze ...

Dyqan me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi
Me Qira 218-31R 1750 €

Dyqan me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi prane parkut te ...