Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-1218-24L)

ID TRR-1218-24L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Sipërfaqe m2 280 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes ne Tirane

Dyqan me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin gjysem bodrum te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 280 m2 te organizuar ne nje ambient open space dhe dy tualete.

Dyqani ofron ndricim te pershtatshem nepermjet spoteve te ndryshme dhe e gjithe siperfaqja eshte e shtruar me moket.

Ka te instaluar sistemin e ventilimit dhe kondicionimit per te gjith ambientin.

Dyqani mund te ofrohet i mobiluar ose i pamobiluar ne varesi te kerkesave tuaja.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per supermarket, zyra te ndryshme, fondacione, klinike private, bar-restorant etj.

Ka nje pozicion kyc prane qendres se qytetit dhe rruge te tjera lidhese si rruga e Durresit, rruga Ibrahim rugova dhe Sheshi Skenderbej.

Cmimi: 1500 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane.

Eshte gjysem bodrumi i nje pallati
Me Qira 1018-67L 1600 €

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe ...

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata prane stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare
Me Qira 419-51T 1400 €

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata prane stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane.
Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300
Me Qira 820-27D 1400 €

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane. Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300 dhe 400 ...