Dyqan me qera shume prane Drejtorise se Policise ne Tirane (TRR-1215-48K)

ID TRR-1215-48T
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 600 euro
Sipërfaqe m2 55 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta

Dyqan me qera ne Bulevardin Zhan D’ark ne Tirane

Dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje pallati ekzistues shume prane zones se bllokut.

Ka nja hapesire te brendeshme prej 55 m2 ku perfshihet: ambient i hapur, tualet

Dyqani eshte i pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme si; karrike, tavolina, ekspres etj.

Ambienti eshte i pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per qytetaret vendas dhe te huaj dhe me shume sherbime te ndryshme.

Ka akses ne bulevardin Zhan D’ark dhe shume rruge te tjera te qytetit te Tiranes.

 

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Bar kafe me qera prane Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nj
Me Qira 1013-12 700 €

Bar kafe me qera prane Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ...

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 114-50b 500 €

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruge 10 ...

Dyqan me qera ne rrugen Bulevardi Blu ne Kamez.
Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe pozici
Me Qira 216-5b 500 €

Dyqan me qera ne rrugen Bulevardi Blu ne Kamez. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe pozicionohet buze rruge ...

Dyqan me qera ne Rrugen e Barrikadave prane Lidhjes se Prizrenit ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin
Me Qira 717-41K 500 €

Dyqan me qera ne Rrugen e Barrikadave prane Lidhjes se Prizrenit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 1-re buze rruges ...

Dyqan me qera ne prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pall
Me Qira 1217-28R 465 €

Dyqan me qera ne prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne zonen Qytet Studenti ne Tirane.
Ambienti ka nje siperfaqe pr
Me Qira 718-39E 650 €

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne zonen Qytet Studenti ne Tirane. Ambienti ka nje siperfaqe prej 130 m2 dhe eshte ...

Dyqan me qera ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume
Me Qira 1118-60L 480 . €

Dyqan me qera ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane televizionit ...

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruges kr
Me Qira 120-8T 650 €

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruges kryesore. Me nje ...