Dyqan per shitje prane rruges se Barrikadave ne Tirane

ID TRS-623-45X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 162.400
Sipërfaqe m2 58
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Dyqan per shitje ne rrugen Myrteza Topi ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 58 m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambient open space, nje magazine dhe nje tualet.
Pjesa ballore e dyqanit eshte e veshur me fasade xhami dhe ka mundesi te mire reklamimi. 
Ambienti i ofron te gjitha instalimet hidraulike dhe elektrike. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i vendosur ne ambientin kryesor. 
Ofrohet teresisht i mobiluar. 
Aktualisht dyqani eshte ne gjendje pune.
Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar prane te cilat do te gjeni te gjitha facilitetet e nevojshme per nevojat e jeteses se perditshme.
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Barrikadave, ne rrugen Siri Kodra, ne zonen e Selvise dhe ne qendren e Tiranes.
Disponon certifikate te rregullt pronesie.
Cmimi: 2800 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve.
Dyqani ndodhet ne katin e perdhes te nje pallati te ri shume
Në Shitje 417-33K 160.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve. Dyqani ndodhet ne katin e perdhes te nje pallati te ri shume prane zones se ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Durresit, prane Ish Ambasades Jugosllave ne Tirane.
Pozicionohet ne ka
Në Shitje 1222-46A 160.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Durresit, prane Ish Ambasades Jugosllave ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare, i ...

Dyqan per shitje prane rruges Frosina Plaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe ne nje kompleks te
Në Shitje 116-21b 150.000 €

Dyqan per shitje prane rruges Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje kompleks te ri pallatesh te ...

Dyqan ne shitje prane rruges Islam Alla ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Në Shitje 1118-12E 150.000 €

Dyqan ne shitje prane rruges Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Ambient biznesi dupleks per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 dhe 1
Në Shitje 222-22V 165.000 €

Ambient biznesi dupleks per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 dhe 1 te nje pallati te ...

Dyqan per shitje prane Liqenit te thate ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Në Shitje 218-35R 175.000 €

Dyqan per shitje prane Liqenit te thate ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen e ...

Ambient lokali per shitje ne rrugen Bedri Karapici ne Tirane.
Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje
Në Shitje 1221-44S 150.000 €

Ambient lokali per shitje ne rrugen Bedri Karapici ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri te ...

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kat
Në Shitje 1214-17r 165.000 €

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe ...