Dyqan Dupleks per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-319-46T)

ID TRS-319-46T
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 250.000 Euro
Sipërfaqe m2 77 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Dyqan Dupleks per shitje prane kishes ne Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen kryesore.

Ambienti ofron nje siperfaqe totale prej 77 m2 I organizuar ne: ambient open space , tualet.

Ambienti ofrohet bosh dhe ne kushte mjafte te mira.

Pjesa ballore e tij eshte e veshur nga nje fasade xhami dhe ofron mundesi shume te mira reklamimi per aktivitetet e ndryshme.

Dyqani eshte I shtruar me parket dhe mbushur me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ambienti eshte I pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: butik rrobash, farmaci, qender estetike, klinike dentare, studio te ndryshme etj.

Zona ku ndodhet eshte shume e populluar dhe shume e preferuar si nga vendasit ashtu edhe nga te huajt.

It has easy access in Zogu I Zi area, Durresi street etc.

 

Cmimi: 250.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Bar Kafe ne shitje pas Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II-te t
Në Shitje 813-23 240.000 €

Bar Kafe ne shitje pas Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ...

Ambjent ne shitje perballe Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II te n
Në Shitje 413-27 240.000 €

Ambjent ne shitje perballe Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, ...

Dyqan per shitje afer rruges se Kavajes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te
Në Shitje 1216-44d 245.000 €

Dyqan per shitje afer rruges se Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje ...

Ambjent per biznes ne shitje ne Tirane. Me siperfaqe 97 m2, ambjenti eshte mjaft i favorshem per biz
Në Shitje 413-15 242.500 €

Ambjent per biznes ne shitje ne Tirane. Me siperfaqe 97 m2, ambjenti eshte mjaft i favorshem per biznesin tuaj: ...

Ambient ne shitje ne rrugen Hasan Alla ne zonen e Komunes se Parisit, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 818-49E 260.000 €

Ambient ne shitje ne rrugen Hasan Alla ne zonen e Komunes se Parisit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...

Shitet dyqan prane rruges se Kavajes ne Tirane. 

Dyqani ka nje siperfaqe prej 77m2 dhe ndodh
Në Shitje 618-52E 238.700 €

Shitet dyqan prane rruges se Kavajes ne Tirane.  Dyqani ka nje siperfaqe prej 77m2 dhe ndodhet ne katin e dyte ...