Dyqan ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRS-814-18j)

ID TRR-814-18j
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 350.000 euro
Sipërfaqe m2 118.6m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Dyqan ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.

Dyqani pozicionohet ne nje nga rruget kryesore te qytetit, prane Bllokut te Ambasadave.

Me siperfaqe totale 118.6m2, eshte e oranizuar ne 59.3m2 ne katin e pare dhe 59.3m2 ne katin e nendheshem.

Ambjenti eshte i pershtatshem per agjensi te ndryshme, zyra, noteri, studio, parukeri, butik, etj.

Aktualisht, dyqani eshte me qera dhe eshte nje investim i mire nese deshironi te vilni te ardhurat e qerase.

Ose mund te zgjidhni ambjent me te vogel, pasi dyqani mund te ndahet ne dy dyqane, apo ne 2 kate vec e vec.

Mundesi te shkelyera reklamimi, me ane te fasades se xhamit; zone me shume levizje dhe biznese te ndryshme.

Dokumentacion i rregullt hipotekor.

 

Cmimi: 350.000 euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pall
Në Shitje 1217-15R 364.000 €

Dyqan per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...

Dyqan per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane
Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri buze rr
Në Shitje 917-33L 338.100 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri buze rruge ...

Dyqan per shitje prane ish klubit sportiv Partizani ne Tirane.
Ndodhen ne katin perdhe ne nje kompl
Në Shitje 216-11b 345.000 €

Dyqan per shitje prane ish klubit sportiv Partizani ne Tirane. Ndodhen ne katin perdhe ne nje kompleks te ri pallatesh ...

Dyqan per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ambienti ndodhet buze rruge kryesore dhe shume p
Në Shitje 821-18F 360.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ambienti ndodhet buze rruge kryesore dhe shume prane qendres, me ...

Ambient dyqani per shitje prane Viles L ne Tirane. 
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te
Në Shitje 1221-34V 337.800 €

Ambient dyqani per shitje prane Viles L ne Tirane.  Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje ...