Dyqan per shitje ne rrugen Artan Lenja ne Tirane (TRS-216-11b)

ID TRS-216-11b
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 345.000 Euro
Sipërfaqe m2 230 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Artan Lenja

Dyqan per shitje prane ish klubit sportiv Partizani ne Tirane.

Ndodhen ne katin perdhe ne nje kompleks te ri pallatesh buze rruge kryesore. Njera pjese e kompleksit ka perfunduar ndersa pjesa tjeter e saj pritet te mbaroje ne qershor 2016.

Dyqanet kane siperfaqe totale 230 m2 te cilat ju mund ti blini edhe ne siperfaqe me te vogla duke filluar nga 30 m2.

Cdo dyqan ka siperfaqe verande te cilen ju mund ta shfrytezoni ne varesi te deshirave tuaja.

Mund te jene te pershtatshme per biznese nga me te ndryshmet si: supermarkete, minimarkete, bar-kafe, restorant, furre buke, klinike, parukeri, pasticeri dhe zyra.

Kompleksi ju ofron siguri, administrim, sheshpushime te gjelberuara dhe sistemuara mjaft mire, cilesi shume te mire ndertimi etj. Ka akses te drejperdrejte ne rrugen Muhamet Gjollesha dhe ne rrugen e Kavajes.

Zona eshte e qete dhe po zhvillohet me ritme shume te shpejta kohet e fundit.

Hipoteka merret ne perfundimin dhe dorezimin e gjithe kompleksit.

Cmimi 1500 Euro / m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ndertese 3-kateshe per shitje prane Aeroportit te Rinasit ne Tirane.

Ka nje siperfaqe trualli pre
Në Shitje 221-25V 350.000 €

Ndertese 3-kateshe per shitje prane Aeroportit te Rinasit ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 670 m2 nga keto ...

Dyqan per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane
Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri buze rr
Në Shitje 917-33L 338.100 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri buze rruge ...

Lokal per shitje tek Sheshi Willson ne Tirane.
Lokali te re buze rruges kryesore ne katin perdhese.
Në Shitje 917-6K 350.000 €

Lokal per shitje tek Sheshi Willson ne Tirane. Lokali te re buze rruges kryesore ne katin perdhese. Ambienti ofron ...

Dyqan ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne nje nga rruget kryesore te q
Në Shitje 814-18j 350.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne nje nga rruget kryesore te qytetit, prane ...

Hotel ne shitje te Gjiri i Lalzit. Godina eshte ndertuar ne vitin 1995, e projektuar per hotel. Shtr
Në Shitje 114-4 350.000 €

Hotel ne shitje te Gjiri i Lalzit. Godina eshte ndertuar ne vitin 1995, e projektuar per hotel. Shtrihet ne nje truall ...

Dyqan per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.

K
Në Shitje 221-27V 350.000 €

Dyqan per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...