Dyqan per shitje prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRS-1217-15R)

ID TRS-1217-15R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 364.000 euro
Sipërfaqe m2 220 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Beqir Luga

Dyqan per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen Beqir Luga. 

Ka nje siperfaqe totale prej 220 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 202 m2 te organizuar ne nje ambient te hapur.

Dyqani eshte pese metra i larte dhe lejon mundesine e konvertimit ne dy kate. 

E gjithe pjesa e dyqanit eshte e ndertuar me vetrate xhami qe krijon mundesi shume te mira reklamimi.

Pallati ku ndodhet ofron siguri dhe nje administrim te mire.

Kjo prone eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: lokale, kancelari, qender estetike, salle lojrash etj.

Ndodhet ne nje zone te zhvilluar prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen Tefta Tashko Koco, rrugen Hoxha Tahsim dhe ndodhet vetem disa minuta larg nga Bulevardi Zhan D`Ark dhe nga zona e Pazarit te Ri.

E pajisur me certifikate pronesie.

 

Cmimi 364.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Lokal per shitje tek Sheshi Willson ne Tirane.
Lokali te re buze rruges kryesore ne katin perdhese.
Në Shitje 917-6K 350.000 €

Lokal per shitje tek Sheshi Willson ne Tirane. Lokali te re buze rruges kryesore ne katin perdhese. Ambienti ofron ...

Dyqan per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.

K
Në Shitje 221-27V 350.000 €

Dyqan per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Ndertese 3-kateshe per shitje prane Aeroportit te Rinasit ne Tirane.

Ka nje siperfaqe trualli pre
Në Shitje 221-25V 350.000 €

Ndertese 3-kateshe per shitje prane Aeroportit te Rinasit ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 670 m2 nga keto ...

Hotel ne shitje te Gjiri i Lalzit. Godina eshte ndertuar ne vitin 1995, e projektuar per hotel. Shtr
Në Shitje 114-4 350.000 €

Hotel ne shitje te Gjiri i Lalzit. Godina eshte ndertuar ne vitin 1995, e projektuar per hotel. Shtrihet ne nje truall ...

Dyqan ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne nje nga rruget kryesore te q
Në Shitje 814-18j 350.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne nje nga rruget kryesore te qytetit, prane ...

Ambjent biznesi ne shitje ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te ri, me siper
Në Shitje 413-53 369.200 €

Ambjent biznesi ne shitje ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te ri, me siperfaqe 142 m2. ...