Dyqan per shitje ne rrugen Beqir Luga, prane Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRS-1217-11R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 150.000
Sipërfaqe m2 102
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Beqir Luga

Dyqan per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.

Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 102 m2 ku pjesa e brendshme prej 93 m2 eshte e organizuar ne dy kate qe perfshijne ambient te hapur dhe nje tualet.

Pjesa ballore eshte prej xhami dhe lejon nje reklamim te mire te biznesit si dhe eshte e pajisur me kamera sigurie. 

Dyqani ka nje lartesi prej 5 metrash.

Ne brendesi jane kryer investime te shumta qe perfshijne nje banak te inkorporuar, system ajrimi, ndricim ne spote te ndryshme dhe piktura murale.

Lloji i prones lejon perdorimin e tij per biznese te llojeve te ndryshme si lokale, salle bastes, salle lojrash, markete, zyre noterie, qender estetike, kancelari etj.

Zona ku ndodhet pallati eshte e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne rrugen Hoxha Tahsim, bulevardin Zhan D`ark dhe ndodhet vetem disa minuta larg nga Pazari i Ri.

 

Cmimi 150.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 320-17S 140.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge ...

Lokal per shitje prane zones se Kamzes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te sa
Në Shitje 515-6b 145.000 €

Lokal per shitje prane zones se Kamzes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te sapoperfunduar buze ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve.
Dyqani ndodhet ne katin e perdhes te nje pallati te ri shume
Në Shitje 417-33K 160.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve. Dyqani ndodhet ne katin e perdhes te nje pallati te ri shume prane zones se ...

Lokal per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri pall
Në Shitje 1219-11S 156.000 €

Lokal per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri pallatesh. Siperfaqja ...

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.Dyqani ndodhet ne katin e pare te nj
Në Shitje 1014-46j 155.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...

Dyqan ne shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. Dyqani poziconohet ne katin e I-re te nje pallat
Në Shitje 413-64 140.000 €

Dyqan ne shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. Dyqani poziconohet ne katin e I-re te nje pallati te ri. Siperfaqja ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, pran
Në Shitje 317-37L 152.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, prane rruges ...

Dyqan ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne brendesi te lagjes, ne
Në Shitje 314-23j 160.000 €

Dyqan ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne brendesi te lagjes, ne nje pallat te ri, ...